УКРАЇНА

Білоруський банк вдруге подав заявку на купівлю українського «Сбербанку»

25 червня, 2018 18:01
УКРАЇНА/Білоруський банк вдруге подав заявку на купівлю українського «Сбербанку»
Зберегти
Вигляд
Білоруський «Паритетбанк» подав до Національного банку України пакет документів, необхідних для купівлі української «дочки» російського «Сбербанку».

Білоруський «Паритетбанк» подав до Національного банку України пакет документів, необхідних для купівлі української «дочки» російського «Сбербанку».

Про це повідомляє прес-служба «Паритетбанку».

«У нас було достатньо часу, щоб уважно вивчити вимоги українського регулятора та належним чином підготуватись до участі в угоді», — прокоментував рішення очільник правління «Паритетбанку» Сергій Бєлов.

Там також зазначають, що у разі погодження заявки українським Нацбанком, білоруський банк почне інтенсивну роботу з розширення на українському ринку.

«Паритетбанк» — білоруський державний банк, 15 за розмірами активів у Білорусі, заснований у 1991 році. Станом на 2018 рік там працює 500 співробітників. Банк володіє 51 відділенням на всій території Білорусі. Мережа «Сбербанку» в Україні складає понад 200 відділень.

Раніше «Паритетбанк» вже подавав заявку на купівлю «Сбербанку» в Україні, проте тоді НБУ відхилив цю заявку через її невідповідність законодавству.

Напередодні в НБУ продовжили санкції проти «Сбербанку».

У вересні 2017 року російський державний «Сбербанк» заявляв, що планує закрити бізнес у низці країн Європи під тиском санкцій.

27 березня 2017 року «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку. 

Пов`язані новини