За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», 58% українців у жодному разі не підтримують легалізацію грального бізнесу.

Такі дані «Рейтинг» оприлюднив 4 жовтня. Опитування проводили 27-30 вересня. У ньому взяло участь 2000 респондентів, похибка репрезентативності опитування складає 2,2%.

За легалізацію грального бізнесу в Україні виступило 38% опитаних, з яких лише 11% підтримали повну легалізацію без жодних обмежень, в той час як решта 27% виступили за створення спеціальних зон для грального бізнесу.

Найбільше противників легалізації грального бізнесу на заході України — 65%, найменше — на півдні. Водночас найбільше прихильників повної легалізації азартних ігор у центрі та на півдні.

У віковому розрізі за повну легалізацію грального бізнесу найбільше виступають люди віком від 18 до 35 років, а найбільше противників легалізації серед людей старших 51 року.

Відповідно до опитування, більшість прихильників повної або часткової легалізації грального бізнесу серед людей, що мають вищу освіту, в той час як серед людей, які мають середню або початкову освіту таких людей значно менше — 27% та 18% відповідно.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Напередодні Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись: