УКРАЇНА

Більше тисячі осіб у центрі Києва мітингують на підтримку Саакашвілі

27 листопада, 2016 15:00
УКРАЇНА/Більше тисячі осіб у центрі Києва мітингують на підтримку Саакашвілі
Зберегти
Вигляд
lead
На вулиці Грушевського біля пам'ятника Чорноволу в Києві зібралося більше тисячі мітингувальників з прапорами України, Євросоюзу та партії «5.10». Також є люди з прапорами Грузії.

На вулиці Грушевського в Києві зібралося більше тисячі мітингувальників з прапорами України, Євросоюзу та партії «5.10». Також є люди з прапорами Грузії. 

Про це повідомляє кореспондент Громадського. 

Вони вийшли на підтримку екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, який відкрив раду своєї партії «Рух нових сил»

Як повідомив голова поліції Києва Андрій Крищенко, очікувалося, що буде 5 тисяч мітингувальників. Однак, за даними поліції їх було 1800. 

Під час мітингу Саакашвілі заявив, що його нова політична сила вимагає позачергових виборів до Верховної ради. 

«Ми вимагаємо негайних позачергових парламентських виборів з повністю новим складом Центральної виборчої комісії», — сказав Саакашвілі. 

Водночас, народний депутат Сергій Лещенко в коментарі Громадському висловив думку, що дострокові вибори відбудуться тільки в разі політичної волі президента. 

Лещенко повідомив, що у разі достроких парламентських виборів, партія Саакашвілі об'єднається з політичною силою «Демальянс». Також до такої коаліції можуть приєнатися «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та партія «Самопоміч», додав депутат. 

На мітингу була присутня екс-голова Одеської митниці Юлія Марушевська. 

Виступаючи з трибуни, вона розкритикувала дії уряду та парламенту, заявивши, що «корупційні потоки цікавлять нашу владу більше, ніж зміни».

Нагадаємо, 7 листопада голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі подав у відставку.  9 листопада Кабінет міністрів України погодив звільнення Міхеіла Саакашвілі.

Джерела Громадського в адміністрації президента повідомили, що Міхеіла Саакашвілі планували відправити у відставку ще влітку.

14 листопада про свою відставку заявила Юлія Марушевська

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі створює політичну силу і вимагає дострокових парламентських виборів.

Більше про:
# мітинг
# Київ
Пов`язані новини