Неподалік Краматорська почали заливати фундамент для першого вітрогенератору нової вітроелектростанції. Загалом, протягом 2019 року планується побутувати три вітряки електростанції.

Потужність установок складе по 4,5 та 4,8 мегаватів. В рамках даного проекту заплановано будівництво 15 таких вітрових установок

Будівництво вітряків здійснює українська компанія «Вітрові парки України» на замовлення ТОВ «Атомвінд-Краматорськ». Також для будівництва електростанції використовують українські деталі, виготовлені на одному з підприємств Краматорська.

Раніше стало відомо, що в ухваленому Радою законі, який запроваджує нові правила оподаткування посилок, містяться норми, які звільняють від ПДВ устаткування для сонячних та вітрових електростанцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Також повідомлялось, що протягом 2018 року в Україні встановили втричі більше «зелених» електростанцій, ніж у 2017 році.

Нагадаємо, що у Європейському банку реконструкції та розвитку повідомили, що припинили фінансування будівництва сонячних електростанцій в Україні через непрозору систему державної підтримки. Водночас 14 грудня там повідомили, що профінансують будівництво трьох сонячних електростанцій на Миколаївщині на 18 мільйонів євро.

Поділитись: