Війна / Безпека

Біля складів боєприпасів на Запоріжжі та Черкащині обстріляли невідомі безпілотники. Це виявилася перевірка

Генштаб
Війна/Безпека/Біля складів боєприпасів на Запоріжжі та Черкащині обстріляли невідомі безпілотники. Це виявилася перевірка
Зберегти
Вигляд
Поблизу складів ракетно-артилерійського озброєння на Запоріжжі та Черкащині вартові виявили безпілотники та відкрили по ним вогонь. Виявилось, що це були антитерористичні навчання.

За даним Генерального штабу ЗСУ, після виявлення безпілотників мобільні групи військових обстежили прилеглу територію та затримали осіб, що керували дронами.

«В ході з’ясування обставин подій встановлено, що польоти БПЛА відбувалися в рамках планових антитерористичних навчань з метою перевірки надійності охорони об’єктів підвищеної небезпеки. Особовий склад чергових змін діяв чітко та впевнено, виконуючі бойові завдання з охорони та оборони зазначених військових об’єктів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 листопада у військовій прокуратурі повідомили, що вибухи на складах з боєприпасами під Ічнею Чернігівської області сталися внаслідок диверсії.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

Раніше СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Пов`язані новини