Для мільярдера Дональда Трампа, чиї статки були зароблені на будівництві та нерухомості, можуть зробити певні зміни у плануванні Білого Дому, в який він переїде у січні.

Для мільярдера Дональда Трампа, чиї статки були зароблені на будівництві та нерухомості, можуть зробити певні зміни у плануванні Білого Дому, в який він переїде у січні. Першою жертвою змін ризикує стати фруктово-овочевий сад Мішель Обами, який колишня перша леді облаштувала у 2009 році. Він був центральним майданчиком для її пропаганди здорового харчування молоді.

Про це повідомляє The Sunday Times.

Навряд-чи любитель смажених курчат, бургерів та картоплі фрі Трамп буде продовжувати постачання свіжих овочів та фруктів для кухні Білого Дому із саду Обами. Скоріш за все завзятий гравець у гольф буде почуватися комфортніше, якщо зробить з саду ігрове поле.

Овочевий сад Мішель Обами на подвір'ї Білого Дому, wikipedia.org

Трампів бренд м’ясних страв «Trump Steak», заснований у 2014 році, забезпечуватиме продуктами обіди. Як статусний бізнесмен, Трамп скоріш за все скористається шансом і укладе контракт, аби заповнити підвал Білого Дому винами зі свого винограднику в Вірджинії.

Уникнення новообраним президентом фізичних вправ означає смертний вирок для баскетбольного корту Обами, встановленого одразу після інаугурації, майже вісім років тому. Майданчик, який використовували для ігор між командами персоналу Білого Дому і національними чемпіонами і ветеранами.

баскетбольний майданчик коло Білого Дому, wikipedia.org

Також наряд-чи ми побачимо багато уваги до доріжки для бігу підтюпцем Білла Клінтона навколо земель 1600 Pennsylvania Avenue. Вона була прокладена для усунення заторів, коли водії відволікалися на регулярні пробіжки Клінтона.

Трампів десятирічний син Баррон може розраховувати на вивчення сімейного бізнесу прямо в Овальному Кабінеті, якщо дитячий досвід його сестри по батьку — Іванки — для нього щось значить. Вона згадує, як гралася у батьковому офісі в дитинстві, складаючи мініатюрні будівлі з конструктору «поки він робив те саме, але з бетону, сталі та скла» за своїм столом. Це могло бути межею ролі Трампа як батька.

У 2005 році під час радіо-інтерв’ю із Говардом Штерном, Дональд Трамп сказав, що він не розглядає виховування дітей як свій обов’язок. «Я не робитиму нічого для того, щоб дбати про них. Я буду підтримувати фонди, а вона буде доглядати за дітьми», — сказав він про свою нову дружину Меланію.

Оголошуючи зміни клімату як містифікацію, вигадану в Китаї, Трамп може знову зняти сонячні батареї з даху Білого Дому. Поставлені президентом Картером у 1977 році, вони, відповідно до інсайдерської інформації, вважаються «жартом» Президента Рейгана. Їх зняли у 1986 році, допоки не поставили назад за розпорядженням Обами у 2013 році.

Домашні тварини відігравали важливу роль в історії Білого Дому, але історія про  те, що Трамп планує привести свого лабрадора Спіні до округу Колумбія у Вашингтоні після того, як пес переніс операцію, виявилася брехнею. Операція, як і сам пес, виявилися вигадкою з інтернету.

 

Поділитись: