13-ий щорічний фестиваль стартує в Україні 24 січня, вечори кіно пройдуть одразу в декількох містах країни. Фестивальна програма презентує чотири картини різних жанрів.

Відкриє програму фільм «Молодий Ґодар» режисера Мішеля Хазанавичуса. Комедійна біографія розповість про життя батька нового французького кіно Жана-Люка Ґодара, зокрема про його стосунки з дружиною. Відому пару у фільмі зіграли секс-символ французького кіно Луї Гаррель та Стейсі Мартін, знайомої українським глядачам завдяки стрічці «Німфоманка» Ларса фон Трієра.

Друга стрічка, раніше представлена на Канському конкурсі - трагікомедія «Хепі-енд» режисера Міхаеля Ханеке. Двократний володар «Золотої пальмової гілки» зняв картину про стосунки великої сім'ї з її секретами та проблемами. В головних ролях Ізабель Юппер, Матьє Кассовіц та Жан-Луї Трентін'ян.

В програмі «Вечорів французького кіно»  також представлена монументальна стрічка «Роден»   знята Жаком Дуайоном. Байопік розкаже про Огюста Родена та його численних муз. У ролі геніального скульптора Венсан Ліндон, лауреат Канського кінофестивалю.

Остання картина, яку покажуть в рамках фестивалю, романтична комедія «Шукайте жінку» режисера Су Абаді. У центрі уваги історія кохання Армана та Лейли, яким намагається перешкодити релігійний брат дівчини.

«Вечори французького кіно» триватимуть з 24 по 31 січня, фестивальну програму покажуть в Києві, Сумах, Харкові, Маріуполі та Львові. У столиці стрічки можна буде переглянути мовою оригіналу з українськими субтитрами. У лютому покази французьких кіно-новинок відбудуться також для синефілів Запоріжжя, Чернівців, Вінниці та Одеси.

 

Поділитись: