Економіка

Бюджет Києва щорічно втрачає 18 млн гривень від нелегальних парковок

Економіка/Бюджет Києва щорічно втрачає 18 млн гривень від нелегальних парковок
Зберегти
Вигляд

Втрати бюджету Києва від функціонування нелегальних парковок становлять понад 18 мільйонів гривень на рік. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Києві Ігор Скороход, передає УНІАН.

«Оперативними і слідчими підрозділами Києва був задокументований факт, як службові особи комунального підприємства «Київтранспарксервіс» з рядовими паркувальниками незаконно клали собі в кишеню понад 1,5 млн грн на місяць. За рік ця сума становить близько 18 млн грн, які не доходять до бюджету», — сказав Скороход.

За його словами, причетних до таких схем керівників «Київтранспарксервіса» звільнено, також щодо них відкрито кримінальні справи. Однак представник ДФС відмовився називати конкретні прізвища, пояснюючи це «таємницею слідства».

В свою чергу, міський голова Києва Віталій Кличко наголосив, що для боротьби з незаконним паркуванням столична влада очікує прийняття парламентом законопроекту «Про парковки», який дозволить заочно виписувати штрафи за порушення паркування.

«Сподіваємося, що найближчим часом його все ж приймуть і місцева влада зможе самостійно навести лад з паркуванням», - сказав Кличко.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України перевірить законність виділення місць під парковки та стоянки в Україні.

Пов`язані новини