Російський бізнесмен Максім Фрейдзон розповів про корупцію у Санкт-Петербурзі на початку 1990-х, до якої причетні теперішній президент країни Владімір Путін та Алєксєй Міллєр, який нині очолює «Газпром».

Деталі бізнесмен, який у 2014 році вимагав у суді компенсацію в розмірі $ 540 900 000 від «Газпрому» і «Лукойлу» за незаконне придбання його частки в нафтовому бізнесі, описав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Гроші завжди зазвичай брав помічник Владіміра Владіміровіча Льоша Міллєр. А Владімір Владімірович у властивій співробітнику спецслужб манері просто писав суму під час бесіди», – розповів бізнесмен.

Сам Фрейдзон розповів, що також мав передати Путіну хабар у $10 тисяч за отримання ліцензії на виробництво експериментального гладкоствольної зброї.

«Особисто в руки грошей я йому (Путіну) не давав. Але Льоша Міллєр цілком справлявся з цією приємною функцією. Може, звичайно, залишав собі, але чомусь я сумніваюся», - заявив Фрейдзон.

Як повідомлялося, голова адміністрації Кремля Сєрґєй Іванов заявив, що проти президента Росії Владіміра Путіна ведеться «наклепницька кампанія з метою дискредитувати владу в Росії в очах народу країни».

Інтерв’ю з бізнесменом видання зі свого сайту видалило «на прохання співрозмовника «Радіо Свобода», який боїться за свою безпеку». 

Поділитись: