default

Блаттер: Я закінчив свою роботу у футболі

default/Блаттер: Я закінчив свою роботу у футболі
Зберегти
Вигляд

Екс-президент ФІФА Йозеф Блаттер розповів в інтерв'ю WSJ про своє рішення піти з футболу і назвав своє відсторонення «нісенітницею».

«Я закінчив свою роботу у футболі. Я був у ФІФА 40 років. І тепер можу спокійно говорити про минуле, тому що моє минуле було більш блискучим, ніж майбутнє », - повідомив він виданню.

В інтерв'ю Блаттер звинуватив своїх колишніх союзників, включаючи Платіні та колишнього генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке, в тому, що вони обидва хотіли зайняти пост президента ФІФА замість нього, що і послужило приводом для їхнього конфлікту.

Блаттер розповів, як у 2010 році Мішель Платіні обговорював з ним підтримку заявки Катару на проведення ЧС-2022. Спочатку Платіні попередив його, що голоси за Катар дозволять громадськості звинуватити ФІФА в продажності, але змінив свою думку через всього тиждень, посилаючись на якісь нові обставини.

Блаттер очолював ФІФА 17 років, він оголосив про відставку на тлі корупційних розслідувань щодо функціонерів світового футболу, які здійснюють прокуратури США та Швейцарії.

Прізвище Блаттера наразі не назване в жодному з цих розслідувань. Міністерство юстиції США заявило про підозру в корупції 16 чиновникам ФІФА. Серед них - двоє високопоставлених чиновників.

ФІФА проведе вибори президента організації 26 лютого 2016 року, на пост президента претендують 5 кандидатів.

Голову ФІФА  Йозефа Блаттера та президента Европейської футбольної асоціації Мішеля Платіні відсторонили на вісім років. Арбітражна палата комітету з етики порушила проти них справу.