Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» закликає усі українські політичні сили не приймати участі в масових протестах і «об’єднатися заради збереження незалежної Української держави»

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» закликає усі українські політичні сили не брати участь в масових протестах і «об’єднатися заради збереження незалежної Української держави».

Про це йдеться у офіційній заяві партії.

Згідно з заявою БПП, російська влада використовує міжнародну нестабільність задля атак на Україну, застосовуючи «увесь арсенал гібридної війни».

«Проплачені мітинги біля Національного банку України, у яких беруть участь екс-регіонал, народний депутат Євген Мураєв та лідер виборчого списку «Батьківщини» Надія Савченко, спрямовані на торпедування національної валюти України та зрив співпраці із міжнародними фінансовими організаціями», — заявляє БПП.

Президентська партія вважає, що відповіддю на дискредитацію України в очах світової спільноти може бути лише «відповідальна, патріотична, консолідована позиція українських громадян».

«Партія «БПП «Солідарність» закликає патріотично налаштованих громадян, учасників революційних подій 2013-2014 рр. не брати участі у проплачених з кишені Кремля імітаціях масових протестів», — йдеться у заяві.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile