Більше 10 років Наталя та Сергій вирощують малину, ожину, полуницю та інші фрукти та ягоди. Живуть у селищі Макарове біля Станиці Луганської. Це їхній основний заробіток і улюблена справа. Свою продукцію вони продають у Луганську, який зараз підконтрольний так званій ЛНР.

Через те, що ягоди не внесено до переліку дозволених товарів для перевезення через контрольно-пропускний пункт, Наталя та Сергій кожного разу, їдучи на перехід, не впевнені, що саме почують від українських фіскалів та прикордонників.

Громадське розповідає про економічну блокаду Донбасу на прикладі історії конкретної родини.

Ми також запросили представників різних політичних сил долучитися до дискусії на цю тему. Із кандидатами у депутати від партії «Європейська Солідарність» Ігорем Лапіним, кандидаткою від «Слуги народу» Анною Коваленко та від партії «Голос» Олександрою Дворецькою у прямому ефірі поспілкувалася героїня першої історії Донбас reality check Наталя Рибалка. 

Донбас reality check — проєкт Громадського про те, чи відповідають заяви політиків про Донбас із реаліями регіону і проблемами людей, які там живуть.

Поділитись: