Війна

Блокада Донбасу: організатори обіцяють перекрити всі маршрути у лютому

30 січня, 2017 01:16
Війна/Блокада Донбасу: організатори обіцяють перекрити всі маршрути у лютому
Зберегти
Вигляд
Організатори економічної блокади самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» планують перекрити всі торгові шляхи на окуповану територію.

Організатори економічної блокади самопроголошених «ЛНР» і «ДНР» планують перекрити всі торгові шляхи на окуповану територію.

Про це повідомив співорганізатор блокади залізниці в Луганській області, командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногородський, передає ВВС.

«Ми плануємо перекрити всі проходи до Луганської і Донецької областей. Судячи з розвитку подій, людей нам для цього вистачить, починаючи з середини лютого. Тобто ми плануємо в середині лютого повністю розгорнути наші пункти блокади», — сказав Виногородський.

«Ми будемо збільшувати кількість блокпостів у міру приходу людей. Станицю Луганську швидше за все ми закриємо до кінця цього тижня», — зазначив Анатолій Виногородський.

Він додав, що ініціатори блокади розповіли про свої плани місцевій владі.

Нагадаємо, 25 січня представники «штабу блокади окупованого Донбасу» перекрили залізничне сполучення між станціями Світланове і Шепілове  в Луганській області. Вони зупинили потяг, що слідував пустим на окуповану територію. Як пояснили в Луганській ВЦА  — потяг слідував за вугіллям класу А.

Поліція відкрила кримінальне провадження під супроводом прокуратури за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування.

Пов`язані новини