Життя

Блокада Криму показала силу України – політолог

Життя/Блокада Криму показала силу України – політолог
Зберегти
Вигляд

Політолог Володимир Єгоров в ефірі Громадського заявив, що блокада Криму допомогла зробити з півострова периферійний регіон та показала силу України.

Зараз Крим є регіоном, в який складно дістатися та потрапити необхідним товарам, розповів політолог.

Незважаючи на те, що Україна не може повернути Крим воєнним шляхом, проте завдяки блокаді півострова показала свою силу, вважає Єгоров.

«Це (блокада – ред. ) допомогло зробити з Криму регіон в який складно дістатися, регіон, в який сладно потрапити необхідним товарам. Це показало, що Україна може проявляти свою силу. Так, в України немає воєнної сили, яку вона могла би протипоставити і прийти з танками забрати Крим, як то зробила Росія і ввести воєнний контингент», – сказав Єгоров.

Наша задача показати, що Крим без України розвиватися не може, розповів політолог.

«Крим без України розвиватися не може. Бізнес звідти виїжджає. Зараз в Криму неможливо нічого продати: квартиру, машину, бізнес - його можна тільки віддати. Ніхто не хоче вкладати гроші в цей регіон», – сказав політолог.

Також, предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет в ефірі Громадського заявив про порушення прав людини серед духовенства та віруючих.

/фото Громадське/

Пов`язані новини