УКРАЇНА

«Блокадники» Донбасу лишаються на ніч під Адміністрацією президента – Соболєв

19 лютого, 2017 17:33
УКРАЇНА/«Блокадники» Донбасу лишаються на ніч під Адміністрацією президента – Соболєв
Зберегти
Вигляд
lead
Учасники маршу у центрі Києва, організованого представниками «блокади» Донбасу та члени добровольчого руху ОУН, мають намір залишитись на ніч під Адміністрацією президента на Банковій вулиці.

Учасники маршу у центрі Києва, організованого представниками «блокади» Донбасу та члени добровольчого руху ОУН, мають намір залишитись на ніч під Адміністрацією президента на Банковій вулиці.

Про це заявив присутній на акції депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв, передає кореспондент Громадського.

«Прямо тут ми робимо табір. Будуть потрібні люди, намети, їжа. На ніч будуть потрібні дрова», – сказав Соболєв.

За його словами, учасники акції вимагають від президента Порошенка припинити торгівлю з тимчасово непідконтрольними територіями Донбасу.

«Хлопці з ОУН також вирішили лишитись тут, бо потрібно організовувати встановлення редутів. І потрібні люди», – додав депутат.

Наразі протестувальники перебувають на вулиці Банковій поблизу Адміністрації президента, яка оточена кордоном правоохоронців.

На акції також присутні депутати Володимир Парасюк та Семен семенченко, які є учасниками «блокади Донбасу».

Дивіться також пряму трансляцію Громадського з-під Адміністрації президента, де добровольчий рух ОУН та «блокадники Донбасу» продять акцію протесту.

Перед цим на Майдані близько тисячі людей зібралися на віче.

16 лютого «Штаб блокади» перекрив дорогу та встановив блокпост біля селища Золоте.

Нагадаємо, що 10 лютого учасники акції з «економічної блокади» окупованого Донбасу заблокували магістраль Ясинувата-Костянтинівка на ділянці поблизу станції Фенольна.

2 лютого «Штаб блокади торгівлі з окупантами» перекрив колію поблизу Бахмута.

А 25 січня була заблокована залізниця «Луганськ-Лисичанськ-Попасна» на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

Зауважимо, що 6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

15 лютого Кабмін запровадив надзвичайні заходи в енергетиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини