УКРАЇНА

«Блокадники» припинили перекривати залізницю в Конотопі — «Укрзалізниця»

5 березня, 2017 22:57
УКРАЇНА/«Блокадники» припинили перекривати залізницю в Конотопі — «Укрзалізниця»
Зберегти
Вигляд
Учасники «блокади Донбасу» у місті Конотоп Сумської області погодилися не перешкоджати руху потягів та покинути місце блокування.

Учасники «блокади Донбасу» у місті Конотоп Сумської області погодилися не перешкоджати руху потягів та покинути місце блокування.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«Залізничники домовилися надавати раз на місяць народному депутату – учаснику блокування залізниці – інформацію щодо перевезених вантажів між Україною та Росією», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що в рамках домовленостей узгоджено, що всі потяги на прикордонній станції Хутір-Михайлівський проходять необхідні процедури прикордонного та митного контролю. 

У переговорах брали участь залізничники, представники правоохоронних органів та народні депутати України.

«Завдяки злагодженій роботі вдалося оперативно врегулювати ситуацію та уникнути суттєвих збоїв у графіку руху поїздів. Блокування залізниці не вплинуло на рух пасажирських поїздів», — зазначає прес-служба «Укрзалізниці».

У свою чергу в «Штабі блокади торгівлі з окупантами» повідомили, що редут імені Конрада Аденауера у місті Конотоп Сумської області запрацював у спостережному режимі.

«Дані номенклатури вантажів і відео вагонів будуть публікуватись на сторінці Штабу блокади. Мережа редутів на Українсько-Російському кордоні буде розширюватись», — йдеться у повідомленні у Facebook.

Нагадаємо, що 4 березня учасники «блокади Донбасу» повідомили про відкриття нового редуту у місті Конотоп Сумської області.

Пізніше вони заявили, що проводять біля прикордонної станції Конотоп акцію «попереджувального блокування колій із Москви».

5 березня поліція відкрила справу через блокування поїздів у Конотопі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини