Учасники «блокади Донбасу» сформували три мобільні групи в рамках організованого редута «Соловейко, які будуть контролювати пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке».

Учасники «блокади Донбасу» сформували три мобільні групи в рамках організованого редута «Соловейко», які будуть контролювати пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке».

Про це повідомив депутат Володимир Парасюк, який також бере участь у блокаді.

«Сформовано три мобільних групи, які будуть контролювати КПВВ «Новотроїцьке», через яке проходять «гумконвої» Ахметова. Також відбуватиметься патрулювання об'їзних шляхів, якими пересувається контрабанда», — написав він.

За його словами, потяги з окупованого Донецька до Маріуполя і навпаки не їздять через пошкодження гілки біля селища Оленівка. Наразі нею транспортується, як зазначив Парасюк, лише вугілля марки «Г», що видобувається на підконтрольних українському уряду територіях.

Раніше повідомлялося, що учасники економічної блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей відкрили новий редут «Соловейко».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Нагадаємо, що «Штаб блокади торгівлі з окупантами» висунув прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману дві умови: звільнення полонених та прийняття закону про окуповані території.

26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: