ENRU

Блокування антиукраїнського мовлення не загрожує українським каналам — Держслужба спецзв’язку

Українському телерадіомовленню у зв’язку із блокуванням антиукраїнського мовлення нічого не загрожує навіть на окупованих територіях.

Про це в коментарі Громадському розповів радник голови Держслужби спецзв’язку із зовнішніх комунікацій Сергій Прокопець.

За його словами, блокуватимуться лише канали бойовиків та російські канали у Донецькій та Луганській областях. При чому, блокуватиметься не лише аналогове, але й супутникове та кабельне мовлення, зазначив експерт.

Прокопець заспокоїв мешканців Донбасу, що на якість роботи інтернету та мобільного зв’язку прилади для блокування ніяк не впливатимуть.

«Цей прилад працює точково. Він виключає лише ті канали, котрі підпадають під санкції українського уряду. Це розробка українських компаній, які працюють на замовлення. Ці прилади — український продукт», — повідомив він.

Він додав, що кошти на пристрої має виділити Кабмін, однак не уточнив суму.

«Лише після того, як ми переконаємося, що все гаразд, що буде стовідсоткова гарантія, що канали, які мають бути заблоковані – будуть заблоковані, то ми звернемося до Кабміну по фінансування» — сказав Прокопець.

Нагадаємо, 4 серпня секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов випробував систему блокування антиукраїнського телерадіомовлення в районі збройного конфлікту на Донбасі.

Проект з блокування мовлення бойовиків та Росії Турчинов анонсував наприкінці квітня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram