Національне антикорупційне бюро заявило про порушення закону з боку народних депутатів, які перешкоджали детективам 4 березня доставити голову ДФС Романа Насірова на обстеження до спеціалізованої медичної установи.

Національне антикорупційне бюро заявило про порушення закону з боку народних депутатів, які перешкоджали детективам доставити голову ДФС Романа Насірова на обстеження до спеціалізованої медичної установи.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, з моменту затримання впродовж 72 годин підозрюваний перебуває під вартою і будь-яке перешкоджання діям детективів є кримінально караним діянням (ст. 343 Кримінального кодексу України).

«Національне антикорупційне бюро України закликає народних обранців надалі не перешкоджати законній діяльності правоохоронців. Факти перешкоджання діям співробітників Бюро зафіксовані на відео. Дані матеріали будуть в подальшому передані до компетентних органів з метою надання правової оцінки незаконним діям народних депутатів», — наголошують детективи.

Водночас, депутати від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Третьяков та Гліб Загорій стверджують, що ніякого перешкоджання не було. Кореспондентці Громадського вони повідомили, що приїхали з метою контролю законності дій НАБУ.

Раніше відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова перевезли з клінічної лікарні «Феофанія» в Інститут кардіології імені академіка Стражеска.

3 березня Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Нагадаємо, напередодні детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Після вручення підозри, яке відбулось у відомчій лікарні «Феофанія», голову ДФС Насірова госпіталізували з інфарктом

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: