Життя

Блокування Криму: Водії готуються проїхати на територію окупованого півострова 24 вересня

Життя/Блокування Криму: Водії готуються проїхати на територію окупованого півострова 24 вересня
Зберегти
Вигляд

Водії вантажівок, які заблоковані біля кордону з окупованим Кримом, розповідають, що 24 вересня зможуть потрапити на територію півострова.

Зі слів водіїв, їх прикордонники попередили, що акція буде тривати саме до цієї дати.

«Це аргументують тим, що офіційні органи місцевої влади реєстрували акцію на певний термін. Термін закінчується 24 вересня», - повідомила кореспондент hromadske.tv Юлія Стець з місця подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За і проти: погляди експертів і активістів на товарне блокування Криму

Крім того журналістка, яка знаходиться у пункті пропуску Чаплинка, розповіла, що там продовжують перебувати більше 100 вантажівок з продуктами, водночас вночі 14 машин розвернулись і поїхали назад.

Також у сусідньому пункті пропуску Каланчак представники МВС та експерти проводять обшуки вантажівок.

«За відсутності потрібних документів можуть заводитись кримінальні справи», - повідомила журналіст.

    

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На Херсонщині з безпілотника зняли «Громадянську блокаду Криму»

Крім того продовжується патрулювання в пункті пропуску не лише представниками Міністрества внутрішніх справ, а й добровольчими батальйонами - Правий сектор та Донбас.

 

  

«Водії кажуть, що підтримують акцію, і якби організатори хотіли не піару й телекартинки, а діла — то всі просто б не поїхали з точок в Крим, була б та сама блокада, тільки не страждали б перевізники й власники вантажів, які псуються», - додав кореспондент Богдан Кутєпов.

З 20 вересня розпочалася безстрокова акція з недопущення вантажного транспорту до Криму відбудеться на трьох пунктах пропуску, розташованих на адмінкордоні з Кримом. «Громадянстку блокаду» організовано Меджлісом кримськотатарського народу.

Перекривати дорогу учасники акції вирішили блоками. До охорони порядку під час акції залучено близько 100 правоохоронців і бійців батальйону Херсон.

hromadske.tv

Пов`язані новини