УКРАЇНА

«Блукання блокадників» — Hromadske.doc

10 березня, 2017 23:12
УКРАЇНА/«Блукання блокадників» — Hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Документальні кадри сутичок у центрі Києва, зняті з іншого ракурсу

«Аваков, ты этого добивался, гнида?!» – кричить Семен Семенченко, прориваючись крізь кордон силовиків у балаклавах. Пізніше, прорвавши поліцейську блокаду, блокадник-депутат Семен крокує Хрещатиком і кричить в онлайн-трансляцію: «Порошенко! Лучше бы я тебя придушил тогда в июне 14-го года! Тварь...»

Громадське вперше публікує документальні кадри сутичок у центрі Києва, зняті з іншого ракурсу. На них, наприклад, видно, як поліцейський б'є кулаком по обличчю протестувальника під час затримання. Однак, проаналізувавши кілька годин відеоматеріалів, докуменаліст Громадського знаходить в іншому відео кадри, де цей молодик всіляко провокує поліцейських. А потім навіть нападає на одного з них із кулаками, завдає несподіваного удару по голові.

В іншому місці, на Інститутській, видно, як протестувальник у балаклаві б'є вогнегасником поліцейських з очеплення. А один із головних блокадників, не знаючи, що його знімає камера, провокує поліцейського на агресію: «Шо дивишся, урод? Ти урод в балаклаві!»

Інший погляд на події, які сталися під час днів ушанування героїв Небесної Сотні – у новому випуску документального проекту hromadske.doc

Пов`язані новини