Блумберг розглядає можливість висунення своєї кандидатури на пост президента США

default/Блумберг розглядає можливість висунення своєї кандидатури на пост президента США
Зберегти
Вигляд

Колишній мер Нью-Йорка, мільярдер Майкл Блумберг розглядає можливість висунення своєї кандидатури на пост президента США. Про це він сказав в інтерв'ю Financial Times.

«Я розглядаю всі варіанти», — сказав він, відповідаючи на запитання газети про можливість такого кроку, піддавши критиці рівень публічної дискусії в ході розпочатої в США президентської кампанії. На його думку, американські виборці «заслуговують на краще».

У січні в американських ЗМІ з'явилися публікації з посиланням на людей з оточення мільярдера, що він робить перші кроки для запуску своєї кампанії. Сам Блумберг публічно ще жодного разу не висловлювався щодо можливості висунення своєї кандидатури.

Висування Блумберга може сплутати карти нинішнім лідерам виборчих перегонів — республіканцеві Дональда Трампа, демократам Хіларі Клінтон і Берні Сандерсу. У той же час Блумбергу може перешкодити його минуле, пов'язане з роботою на Уолл-Стріт, а також його позиція на користь введення обмежень на продаж зброї в США.

Блумберг - засновник і багаторічний керівник інформаційного агентства Bloomberg LP, яке стало лідером в сфері фінансової інформації.

У 2001 році він висувався в мери Нью-Йорка від республіканців, але в ході двох наступних кампаній виступав як незалежний кандидат.

В історії США ще не було випадків, коли президентом ставав незалежний кандидат або кандидат від третьої партії.

/фото wikipedia.org/