За час російської агресії було звільнено з полону або знайдено близько 3080 громадян України. про це в ефірі Громадського повідомив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт.

«На сьогоднішній день звільнено або знайдено 3080 осіб. Є ще місця, де знаходяться наші хлопці. Вони у тих людей, які підконтрольні прокремлівським маріонеткам. Це ті місця, де вони утримуються незаконно», — сказав Тандіт.

За його словами, на окупованій бойовиками території Донбасу незаконно утримуються 107 українців, на території Росії – 9 осіб. Офіційно бойовики самоназваних «ДНР» та «ЛНР» підтверджують 45 українських полонених, зазначає Тандіт.

«В полоні я боявся, щоб мене не вивезли до Росії» | Історія полковника Без`язикова

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України».

Після заяв ФСБ Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». 

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Поділитись: