УКРАЇНА

BMW, Toyota і Mercedes-Benz працюють в анексованому Криму в обхід санкцій

27 грудня, 2017 18:25
УКРАЇНА/BMW, Toyota і Mercedes-Benz працюють в анексованому Криму в обхід санкцій
Зберегти
Вигляд
Світові автомобільні бренди працюють в анексованому Росією Криму в обхід введених Європейським Союзом і Сполученими Штатами Америки санкцій.

Світові автомобільні бренди працюють в анексованому Росією Криму в обхід введених Європейським Союзом і Сполученими Штатами Америки санкцій.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

«Співробітниками МТОТ були виявлені факти використання торгових марок світових автомобільних брендів: Nissan, Toyota, Peugeot, Mitsubishi, Kia Motors, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Skoda, Isuzu, BMW, Renault, Lexus і надання дилерськими центрами, розташованими на тимчасово окупованій території України, повного набору послуг», — ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що використання всесвітньо відомих торгових марок автовиробників на тимчасово окупованій території України порушує санкційний режим у зв'язку зі збройною агресією проти України, окупацією Криму та збройного конфлікту на Донбасі.

У зв’язку з цим МТОТ звернулося до відповідних органів влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів.

Раніше у Криму МТОТ були виявлені факти здійснення незаконної діяльності компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE.

Пов`язані новини