Boeing хоче побудувати свій новий літак у метавсесвіті
Один з найбільший у світі виробників авіаційної техніки компанія Boeing зібралась створити свій новий літак у метавсесвіті — онлайн—світі, де за допомогою засобів доповненої та віртуальної реальності люди взаємодіятимуть між собою.
Про це пише Reuters.
Зазначається, що на такому заводі майбутнього віртуальні тривимірні інженерні проєкти створюватимуть роботи та механіки з різних точок планети. Перші безпосередньо зв'язуватимуться один з одним у процесі виробництва, а люди працюватимуть через гарнітури HoloLens від Microsoft вартістю 3,5 тисячі доларів.
Boeing розраховує перейти у цифрову екосистему вже за два роки.
«Йдеться про посилення інженерної справи. Ми говоримо про зміну методів роботи всієї компанії», — пояснює головний інженер Boeing Грег Хіслоп.
За його словами, понад 70% проблем із якістю в авіакомпанії пов'язані з дизайном і такі нові віртуальні інструменти мають це виправити. Boeing планує вивести таку нову авіацію на ринок через 4-5 років.
Зазначимо, що раніше в Airbus, головного конкурента Boeing, також пообіцяли «винайти нові виробничі системи та використовувати можливості даних» для оптимізації промислової системи.
А це працюватиме?
Скептики уже вказують на технічні проблеми з іншими літаками Boeing, які були розроблені з використанням цифрових інструментів.
«Чи варто цього прагнути? Обов'язково. Чи вирішить це всі їхні проблеми? Ні», — сказав Reuters аналітик Teal Group Річард Абулафі.
Криза у Boeing
У жовтні 2018 року в Індонезії за декілька хвилин після зльоту розбився пасажирський літак Boeing 737 Mах зі 188 людьми на борту. У березні 2019 році літак цієї ж моделі розбився в Ефіопії, тоді загинули 149 пасажирів і 8 членів екіпажу.
Після катастрофи в Ефіопії більшість країн світу заборонили використання літаків Boeing 737 Mах.
Корпорація Boeing зупиняла виробництво цих моделей, щоб виправити програмне забезпечення, яке ставало причиною аварій. У червні цього року компанія відновила випробування цих літаків.
Через авіакатастрофи літаків 737 Max у 2019 році корпорація зазнала збитків на 636 мільйонів доларів. Перед цим компанія зазнавала фінансових втрат лише у 1997 році.
Згодом комерційні польоти Boeing 737 Max все ж відновили.
- Поділитися: