Папа Римський Франциск висловив свою підтримку молоді, що ідентифікує себе як представники ЛГБТ-спільноти. Під час приватної зустрічі з батьками ЛГБТ-підлітків він сказав, що «Бог любить усіх дітей своїх».

Про це CNN розповіла віцепрезидентка асоціації батьків ЛГБТ-дітей Італії Мара Ґрассі, яка була присутня на зустрічі.

За словами Ґрассі, Папа Римський зустрівся з представниками асоціації 16 вересня. Там Франциск сказав: «Бог любить усіх дітей своїх». Він не назвав прямо ЛГБТ-підлітків, але, як пояснила Ґрассі, слова Папи прозвучали так, що під ними малися на увазі всі діти, зокрема й ЛГБТ.

Папа Римський додав, що католицька церква «також має любити всіх чоловіків і жінок».

Ґрассі також розповіла CNN, що подарувала Франциску книгу про досвід виховання ЛГБТ-дітей і підлітків, а також футболку із веселковим принтом і написом «Любов не боїться».

Святий Престол публічно не коментував зміст зустрічі, але підтвердив, що вона справді мала місце.

Що раніше говорив Папа Римський Франциск?

Папа Римський Франциск відомий своїми досить ліберальними висловлюваннями. Приміром, він публічно підтримав ЛГБТ, заявивши, що геїв створив бог і він любить їх такими, якими вони є. Франциск також вибачався перед ромами «за століття дискримінації».

Нещодавно Франциск розповів, що задоволення від їжі та сексу йде від бога, а раніше церква засуджувала це, бо неправильно розуміла християнське послання.

Папа Римський також коментував пандемію COVID-19, він вважає епідемією однією з відповідей природи на те, що люди нехтували екологічною кризою.

Понтифік регулярно закликає до миру в Україні, а у грудні 2019 року навіть молився за успішне завершення «нормандського саміту». Тоді в Парижі відбулася зустріч президентів України, Франції, Німеччини та Росії для врегулювання миру на Донбасі.

Поділитись: