Глава Офісу президента Андрій Богдан подав позов про захист честі і гідності проти журналістів програми «Схеми» (спільний проєкт «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший») та Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Позов подали до Шевченківського районного суду Києва 20 серпня.

Відповідачами у позові вказані журналісти Валерія Єгошина, Максим Савчук, Наталія Седлецька та ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Деталі позову наразі невідомі.

«Зараз ні журналісти, ні редакція «Радіо Свобода» тексту позову ще отримали. Щойно він надійде, ми проаналізуємо його з юристами та озвучимо нашу позицію щодо позовних вимог Андрія Богдана», — зазначила головна редакторка Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова.

Нагадаємо, раніше журналісти програми «Схеми» дізнались, що 13 березня Богдан зустрічався з вже ексголовою Конституційного суду Станіславом Шевчуком.

Також вони з’ясували, що Андрій Богдан, який здійснював юридичний супровід кампанії команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, щонайменше 5 разів з початку року літав з Києва до Тель-Авіва, де на той час мешкав олігарх Ігор Коломойський

Поділитись: