Життя

Боєць «Айдару» Веліляєв залишиться під вартою до 12 липня

Життя/Боєць «Айдару» Веліляєв залишиться під вартою до 12 липня
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд міста Києва відхилив апеляційну скаргу захисту бійця батальону «Айдар» Енвера Веліляєва щодо скасування рішення Печерського суду, який встановив тримати його під вартою до 12 липня. Енвера Веліляєва за позивним «Татарин» звинувачують у дезертирстві, викраденні людей та нападі на правоохоронців.

«Ми фактично показали фальшування фактів, недостовірність інформації, факти які мали змінити обговорення цього питання у Верховній Раді. Звичайно, що це політично вмотивована справа. Всі сили зараз йдуть на те, щоб посадити хлопців які воювали а не на те, щоб займатись боротьбою з корупціонерами», - зазначив адвокат Веліляєва Анатолій Башловка.

Захист Веліляєва готуватиме нову апеляційну скаргу на 12 липня.

Одночасно, народний депутат та екс-комбат батальйону Сергій Мельничук, якого звинувачують у створенні бандформування назвав рішення Апеляційного суду замовним та політичним. За його словами, це знищення добровольчих батальйонів.

Нагадаємо, у березні СБУ разом з Головною військовою прокуратуро затримала п'ятьох бійців «Айдару» - Енвера Веліляєва, Олександра Бабича, Миколу Штирхуна, Віктора Гречка та Миколу Лящука. На сьогодні під вартою залишився лише Енвер Веліляєв.

/Юлія Стець

Пов`язані новини