УКРАЇНА

Бойко побився з Ляшком у Верховній Раді

14 листопада, 2016 13:14
УКРАЇНА/Бойко побився з Ляшком у Верховній Раді
Зберегти
Вигляд
Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко вдарив депутата від Радикальної партії Олега Ляшка.

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України депутат від Опозиційного блоку Юрій Бойко вдарив депутата від Радикальної партії Олега Ляшка.

«Бойко з Льовочкіним їздять по московських обкомах. Інструкції отримують у Кремлі. Інші їздять по брюссельських обкомах. Коли в село до людей поїдете, коли до шахтарів на шахту, до металургів коли поїдете? А не їздите ЦУ отримуєте по закордонах. ЦУ треба отримувати від своїх, від українців. В мене, до речі, питання до СБУ: чому вони їздять по москвах і досі не в тюрмі?», - сказав Ляшко і отримав удар від Бойка.

«Ти досі не в тюрмі, скотіна! 500 украв! Руки забери! Бачете, що московська робить гнида?! Ти 500 доларів на вишках украв і лізеш! Не провокуйте! Добавте мені хвилину. Бачте, яка реакція!», — продовжив Ляшко.

Після чого лідер Радикальної партії назвав екс-регіоналів «недобитками Януковича» і отримав другий удар від Бойка.

Після інциденту на запитання що сталося, Бойко сказав: «Нічого не сталося. Я більше не терпітиму образи, неважливо, що сказав спікер. Спікер сьогодні грає роль спікера тієї частини парламенту. Він не бачить опозицію».

У свою чергу, Ляшко на питання як він почувається після бійки, відповів: «Дякую, не дождетесь».

Пов`язані новини