На даний момент до поліції не надходило жодного звернення щодо незаконних дій правоохоронців чи представників громадських організації з приводу інциденту з блокуванням депутатів «Опозиційного блоку» Юрія Бойка та Вадима Новинського в аеропорту Одеси 2 травня.

Про це в ефірі Громадського розповів радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.

«На даний момент жодного звернення, ні усного, ні письмового, не було», – сказав він.

За словами Варченка, це може бути свідченням висококваліфікованих дій правоохоронців під час даного інциденту.

«Я думаю, це визнання того, що Україна рухається до демократичної держави, в тому числі, не дозволяючи подібних заходів, запобігаючи більших втрат, більших жертв, зупиняючи потенційних злочинців чи провокаторів на підступах до того місця, де ці провокації мають можливість завершитись значно гіршими наслідками», – сказав він.

Нагадаємо, що 2 травня представники «Автомайдану», «Правого сектора» та «Азова» заблокували в аеропорту Одеси депутатів «Опозиційного блоку» Юрія Бойка і Вадима Новинського, які прибули до міста на роковини подій 2014 року.

Після переговорів з правоохоронцями представники «Опозиційного блоку» відмовились від планів відвідати Куликове поле. Вони провели молебень прямо у залі аеропорту, після цього відлетіли до Києва.

Поділитись: