Війна

Бойовики блокують відновлення електропостачання у Травневому та Катеринівці — штаб

2 грудня, 2017 17:06
Війна/Бойовики блокують відновлення електропостачання у Травневому та Катеринівці — штаб
Зберегти
Вигляд
Відновлення електропостачання населених пунктів Травневого (Донецька область) та Катеринівка (Луганська область) блокують бойовики.

Відновлення електропостачання населених пунктів Травневого (Донецька область) та Катеринівка (Луганська область) блокують бойовики.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

«...цинічно блокують відновлення об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі, в наслідок чого страждає місцеве населення», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що понад два тижні мешканці населеного пункту Травневе залишаються без централізованого електропостачання, яке було припинено в наслідок пошкодження бойовиками лінії електропередач.

Те саме і у Катеринівці. Українська сторона організувала і забезпечила всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт.

«У свою чергу ватажки ОРДО і ОРЛО навмисно блокують відновлення пошкоджених лінії електропостачання та нахабно заявляють, що «їхній ремонт недоцільний», — повідомляє штаб.

Раніше повідомлялося, що поранений 1 грудня військовий ЗСУ помер у лікарні Попасної на Луганщині.

Як раніше повідомив корепондент Громадського у селищі Верхньоторецькому Донецької області 2 грудня тривають перестрілки з бойовиками, є поранені серед цивільних.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Генштаб: ЗСУ не звільняли Травневе та Гладосове — вони були на підконтрольній Україні території

 

Пов`язані новини