Відновлення електропостачання населених пунктів Травневого (Донецька область) та Катеринівка (Луганська область) блокують бойовики.

Відновлення електропостачання населених пунктів Травневого (Донецька область) та Катеринівка (Луганська область) блокують бойовики.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

«...цинічно блокують відновлення об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі, в наслідок чого страждає місцеве населення», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що понад два тижні мешканці населеного пункту Травневе залишаються без централізованого електропостачання, яке було припинено в наслідок пошкодження бойовиками лінії електропередач.

Те саме і у Катеринівці. Українська сторона організувала і забезпечила всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт.

«У свою чергу ватажки ОРДО і ОРЛО навмисно блокують відновлення пошкоджених лінії електропостачання та нахабно заявляють, що «їхній ремонт недоцільний», — повідомляє штаб.

Раніше повідомлялося, що поранений 1 грудня військовий ЗСУ помер у лікарні Попасної на Луганщині.

Як раніше повідомив корепондент Громадського у селищі Верхньоторецькому Донецької області 2 грудня тривають перестрілки з бойовиками, є поранені серед цивільних.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Генштаб: ЗСУ не звільняли Травневе та Гладосове — вони були на підконтрольній Україні території

 

Поділитись: