Бойовики на Донбасі не сприяють наданню гарантій безпеки під час виконання ремонтних робіт на критичних об’єктах інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін

Бойовики на Донбасі не сприяють наданню гарантій безпеки під час виконання ремонтних робіт на критичних об’єктах інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін.

Про це заявляє українська сторона спільного центру контролю та координації, передає штаб АТО.

«Так, на фенольному заводі в Новгородському Донецької області, на території, підконтрольній уряду України, вже давно необхідно провести роботи по посиленню протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача. В разі її руйнування значна кількість шкідливих речовин, що містять фенол, сірчана кислота та нафтопродукти можуть потрапити до річки Кривий Торець, а далі в Сіверський Донець, який є одним з небагатьох джерел питної води для всієї Луганської області. Схожа ситуація склалася з дамбою ставка-накопичувача стічних вод свинарського господарства «Бахмутський аграрний союз» в Новолуганському», — йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що у Донецькії області через неможливість проведення ремонтних робіт не запущена газорозподільна станція. Внаслідок чого 26 тисяч жителів Мар'їнки та сусідньої Красногорівки, 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних установ не забезпечені газом для побутових потреб і не мають опалення в зимовий період.

До цього повідомлялося, що на Донбасі бойовики обстріляли співробітників місії Червоного Хреста під час проведення гуманітарної акції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: