Бойовики угрупування «Боко Харам» здійснили напад на військову базу біля міста Майдугурі в Нігерії. Жертвами атаки стали 15 людей, 68 — отримали поранення.

Бойовики угрупування «Боко Харам» здійснили напад на військову базу біля міста Майдугурі в Нігерії. Жертвами атаки стали 15 людей, 68 — отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що збройна атака відбулася ввечері 1 квітня в районі Бейлі Шуварі біля армійських казарм, що на околиці міста Майдугурі.

Зазначається, що Майдугурі є епіцентром дев'ятирічного конфлікту з Боко Харамом.

Нагадаємо, 19 лютого бойовики «Боко Харам» напали на селище у штаті Йобе у Нігерії, після чого зникли понад 100 дівчат. Згодом повідомлялось, що армія Нігерії звільнила більшість школярок, викрадених  «Боко Харам». 

Останні полонених бойовики звільнили 21 березня, хоча звільнені школярі повідомляли, що у полоні залишились ще кілька дівчат. 

«Боко Харам» — радикальне ісламістське угруповання, що здійснює свою діяльність на північному сході Нігерії, півночі Камеруну та Нігеру. Організація заснована в 2002 році Мохамедом Юсуфом і ставила за мету побудову ісламської держави із законами шаріату.

Поділитись: