Війна

Бойовики «ДНР» перекрили дорогу спостерігачам ОБСЄ через «спецоперацію»

1 жовтня, 2017 19:33
Війна/Бойовики «ДНР» перекрили дорогу спостерігачам ОБСЄ через «спецоперацію»
Зберегти
Вигляд
Бойовики самоназваної «ДНР» перекрили дорогу Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ неподалік окупованого Донецька, обумовлюючи це «проведення спецоперації»

Бойовики самоназваної «ДНР» перекрили дорогу Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ неподалік окупованого Донецька, обумовлюючи це «проведення спецоперації».

Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

«Три озброєні чоловіки в одязі військового типу із закритими обличчями перекрили перехрестя приблизно у 92 км на південь від Донецька, поставивши поперек транспортний засіб із написом «поліція». Вони не дозволили патрулю СММ проїхати далі на південь, посилаючись на те, що в тому районі проходить спецоперація», — повідомили спостерігачі.

До членів патруля Місії підійшов чоловік у цивільному, представився «начальником поліції» і сказав, що оскільки цей район розташований «біля кордону», СММ мусить координувати своє пересування з «ДНР».

«Пізніше команді СММ дозволили проїхати в південному напрямку до підконтрольного «ДНР» м. Новоазовськ (40 км на схід від Маріуполя) лише в супроводі. Місія поінформувала про це СЦКК», — зауважили в СММ.

Раніше бойовики «ДНР» затримували патруль місії ОБСЄ неподалік Маріуполя.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# СММ ОБСЄ
# «ДНР»
Пов`язані новини