Екс-ватажок самоназваної «ЛНР» Валерій Болотов помер в Росії. Про це заявив екс-ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Бородай.

Екс-ватажок самоназваної «ЛНР» Валерій Болотов помер в Росії.

Про це заявив екс-ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Бородай, який наразі очолює так званий «Союз добровольців Донбасу» у Москві.

Обставини і причини смерті Болотова з’ясовуються.

Видання lenta.ru з посиланням на екс-регіонала Олега Царьова, який обвинувачується у причетності до діяльності збройних угруповань «ДНР» і «ЛНР», повідомляє, що екс-ватажок луганських бойовиків помер в своєму будинку в Московській області.

За словами Царьова, про це йому розповіла дружина Болотова.

За інформацією агентства «Интерфакс», Болотов помер від серцевого нападу в своїй квартирі в Москві. «Йому несподівано стало погано», – цитує видання своє джерело.

Нагадаємо, в квітні 2014 року Валерій Болотов був «обраним» так званим «тимчасово виконуючим обов'язки» народного губернатора самоназваної «ЛНР». Брав участь у збройному захопленні управління СБУ в Луганській області, був одним з командирів бойовиків підрозділу «армия Юго-Востока».

Поки Болотов був при владі у самоназваній «ЛНР» був проведений псевдо-референдум, збитий військовий літак із 49 десантниками – всі вони загинули. Була взята в полон Надія Савченко.

В той час відбувалися найтяжчі бої, зокрема за Луганський аеропорт і трасу «Металіст-Луганськ». Втрати Збройних сил України в цих боях обраховуються кількома сотнями.

14 серпня 2014 року Болотов був поранений та пішов «у відставку». Замінив його Ігор Плотицький. Сам Болотов втік до Москви, за інформацією Громадського – вкрав 19,5 мільйонів доларів.

Вже з Росії у соцмережах Болотов постійно критикував теперішню так звану владу «ЛНР», зокрема Ігоря Плотницького.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile