ENRU

Бойовики «ДНР» заявили про обстріл КПВВ «Мар'їнка» українськими військовими: у штабі заперечили

9ededd413f3915284
Пункт «Мар'їнка» розташований близько окупованого Донецька. Червоним позначено приблизну лінію розмежування. Фото: Google Maps

Підконтрольні бойовикам «ДНР» ресурси повідомляють, що українські військові відкрили вогонь по мирним жителям, які перетинали пункт пропуску «Мар'їнка» — внаслідок нібито обстрілу постраждали троє людей.

У штабі АТО у коментарі Громадському заявили, що це черговий «фейк бойовиків», а українські військові «ніколи не відкривали, не відкривають і не відкриватимуть вогонь» проти мирних жителів.

«Українські військові ніколи не відкривали, не відкривають і не будуть відкривати вогонь по мирним мешканцям. Це черговий фейк окупантів, направлений на дискредитацію ЗСУ, очорнення наших воїнів та звинувачення у всіх бідах. Українські військові перебувають на своїх позиціях і чітко дотримують Мінських домовленностей», — повідомив речник штабу АТО.

Інші сайти бойовиків повідомляють, що нібито на КПВВ «сталася перестрілка між київськими силовиками і націоналістичними батальйонами».

Раніше повідомлялось, що прикордонник на КПВВ «Мар’їнка» дістав опік сітківки ока через лазери бойовиків.