Під вогонь РСЗВ БМ-21 «Град» потрапили українські підрозділи, дислоковані неподалік населених пунктів Гірське та Золоте на Луганщині. Там бойовики протягом години вели вогонь, втрат серед українських військових немає. Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов у дайджетсі за добу.

Напруженою ситуація залишається поблизу Дебальцевого, Чернухіного та Горлівки. Вночі бойовики неодноразово обстріляли українські позиції, що розміщені неподалік цих населених пунктів. 

В районі аеропорту Донецька ніч минула спокійно, але бойовики вели артилерійський обстріл українських позицій в Новокалиновому зі сторони Авдїївки. В районі населеного пункту Піски неподалік аеропорту діє снайпер бойовиків, вживаються заходи для його нейтралізації.

Вночі бойовики обстріляли блокпост українських вояків у районі населеного пункту Кримське, з артилерії – Вільхове.

За інформацією Інформопору, до Київського району Донецька прибула артилерійська група російсько-терористичних військ. У складі артгрупи до 12 одиниць 122-міліметрових гаубиць Д-30 і 152-міліметрових гаубиць «Мста-Б». Гарматні розрахунки укомплектовані російськими фахівцями.

В район н.п. Щастя, за даними Інформопору, прибула змішана батальйонна тактична група (БТГ) російської армії. У складі групи – до 50 одиниць бронетехніки, включно з танками (посилена танкова рота у складі БТГ).

Загалом, за добу бойовики 15 разів люстріляли позиції українських військових.

Поділитись: