Лідери самоназваних «ДНР» і «ЛНР» пропонують Києву обміняти 47 українських полонених на 618 їхніх.

Про це заявив представник Росії у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Боріс Гризлов, пишуть «РИА Новости».

«Сьогодні на засіданні контактної групи представники Донецька і Луганська висловили ініціативу про звільнення утримуваних сторонами людей. Це 618 осіб, утримуваних українською стороною, і 47 осіб – іншою стороною конфлікту. Ми сподіваємося, що українська сторона погодиться з цією пропозицією», – сказав Гризлов.

Водночас, як повідомила у Facebook представниця України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, українській стороні вдалося домогтися, аби до українських бранців в ОРДО найближчим часом допустили координатора ОБСЄ Т. Фріша.

«Нещодавно він зустрічався з родинами заручників, говорив з мамами, сьогодні отримав запевнення, що найближчим часом може відвідати бранців, поспілкуватися з ними БЕЗ присутності тюремників», - повідомила Геращенко.

Нагадаємо, за уточненими даними СБУ, в полоні бойовиків на окупованих територіях перебуває 115 громадян України, майже половина з яких військові. Також, за її даними, ще 498 людей вважаються зниклими безвісти.

Поділитись: