Війна

Бойовики «ЛНР» погрожували автоматом патрулю ОБСЄ біля Станиці Луганської

13 серпня, 2017 20:39
Війна/Бойовики «ЛНР» погрожували автоматом патрулю ОБСЄ біля Станиці Луганської
Зберегти
Вигляд
lead
Озброєний бойовик самоназваної «ЛНР» погрожував автоматом членам моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Інцидент стався на південь від підконтрольної українському уряду Станиці Луганської, біля позицій «ЛНР»

Озброєний бойовик самоназваної «ЛНР» погрожував автоматом членам моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Інцидент стався на південь від підконтрольної українському уряду Станиці Луганської, біля позицій «ЛНР».

Про це йдеться у звіті СММ.

До членів патруля підійшов одягнений у військову форму бойовик самоназваної «республіки», почав погрожувати їм автоматом та рохмовляв з акцентом на російській. Члени СММ розцінили чоловіка, як вихідця з Кавказу, і не повною мірою змогли його зрозуміти.

Поруч з чоловіком стояли ще двоє неозброєних членів «ЛНР».

«З близько трьох метрів він направив автомат на патруль і голосно казав: «Ви всі шпигуни. Вам не потрібно ходити біля наших позицій. Забирайтеся звідси. Я рахуватиму до трьох. Якщо ви не підете — я стрілятиму», — повідомляє моніторингова місія.

Після того, як бойовик російською почав рахувати до трьох, патруль повернувся до броньованих авто та виїхав з району.

Раніше повідомлялося, що бойовики самоназваної «ДНР» затримали патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробінитцтва в Європі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини