Життя

Бойовики «ЛНР» та «ДНР» зірвали обмін полоненими — Оліфер

Життя/Бойовики «ЛНР» та «ДНР» зірвали обмін полоненими — Оліфер
Зберегти
Вигляд

На зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську не змогли домовитись про обмін полоненими, за словами прес-секретаря Кучми Дарки Оліфер, бойовики висунули нові вимоги.

«Представники окремих районів Донецької та Луганської областей в останній момент висунули абсолютно неприйнятні умови такого обміну. Таким чином, десятки людей, які багато місяців не бачили свої сім'ї, знову позбавлені можливості повернутися до своїх рідних», — написала Оліфер у Facebook.

Також, за словами прес-секретаря, бойовики не виконують пунктів домовленостей порушуючи режим тиші.

«Крім того, Україна стурбована фактами нападу на представників СММ ОБСЄ, які мали місце минулого тижня на непідконтрольною Україні частини Донбасу. Це говорить про погіршення умов безпечної роботи співробітників моніторингової місії в окремих районах Донецької та Луганської областей», — підкреслила Оліфер.

Також про порушення перемир'я на Донбасі повідомив спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі по Україні Мартін Сайдік

«Я про це говорив. На жаль, мали місце деякі порушення. Це факт. Всі сторони незадоволені розвитком подій. Надалі будемо обговорювати, як з цим боротися», — сказав Сайдік.

При цьому він підкреслив, що Київ зараз веде прямі переговори з Донецьком і Луганськом з питання обміну полоненими.

«Зараз йдуть прямі переговори, прямі контакти України, Донецька та Луганська. Сподіваюся, що наступного разу я розповім про це більш докладно», — сказав Сайдік.

Нагадаємо, що вкотре домовились про припинення вогню в ніч на 14 січня.

Пов`язані новини