Війна

Бойовики «ЛНР» ввели митний збір за в'їзд на окуповану територію

Війна/Бойовики «ЛНР» ввели митний збір за в'їзд на окуповану територію
Зберегти
Вигляд
lead

У так званій «Луганській Народній Республіці» ввели митний збір за в'їзд на окуповану територію.

Про це повідомляє «Луганський інформаційний центр».

Відповідний документ підписав ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький.

«Митними зборами є обов'язкові платежі, що стягуються виконавчим органом державної влади «Луганської народної республіки» за вчинення ним дій, пов'язаних з митним оформлення товарів і предметів, справлянням єдиного збору з транспортних засобів, які в'їжджають на митну територію «Луганської народної республіки», — йдеться в документі.

Митні збори ввели за оформлення товарів та інших предметів, за перебування товарів та інших предметів під митним контролем, за митне супроводження підакцизних товарів, а також запроваджено єдиний збір з транспортних засобів, які в'їжджають на територію так званої «ЛНР».

Згідно з повідомленням, для вантажопасажирських автомобілів з товаром митний збір становить 2 євро. Для автобусів з кількістю місць від 10 до 30 місць включно буде збиратися по 2 євро за кожен транспортний засіб.

Для автобусів з кількістю місць понад 30 та вантажних автомобілів до 20 тонн плата становить 5 євро.

Для вантажних автомобілів з / або без причепів і тягачів з / або без напівпричепів загальною вагою понад 20 тонн до 60 тонн, а також від від 60 тонн (за кожні наступні 10 тонн додатково) плата на митниці становить 10 євро.

Для залізничних вагонів, контейнерів на залізничній платформі плата становить 2 євро за кожен транспортний засіб.

При цьому, держкоммитниці самоназваної «ЛНР» роз'яснив, в яких випадках не стягуються митні збори.

«З фізичних осіб не стягується митний збір при тимчасовому ввезенні автомобіля для особистого користування. Якщо ввезені товари призначені для службового користування дипломатичними та консульськими представництвами іноземних держав. Митні збори також не стягуються при ввезенні товарів та інших предметів, які будуть передані у власність держави», — йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини