Життя

Бойовики не припиняють обстріли позицій сил АТО – Тимчук

Життя/Бойовики не припиняють обстріли позицій сил АТО – Тимчук
Зберегти
Вигляд

Тривають спроби бойовиків провести перегрупування в районі Луганська, Первомайська, Алчевська, Стаханова, з метою запобігання оточення і блокування своїх сил. Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Також бойовики продовжують проводити активні дії по обороні Донецька і Горлівки, і в прикордонних районах.

Згідно з повідомленням, терористи не припиняють обстріли позицій сил АТО.

«З мінометів обстріляні позиції силовиків поблизу населеного пункту Авдіївка, Червонопартизанськ (з боку Росії) і прикордонного пункту пропуску« Маринівка ». Також з мінометів з території Росії обстріляна ротний тактична група сил АТО в прикордонному районі. Втрат серед силовиків у всіх випадках немає.

З РСЗО БМ-21 «Град» обстріляні позиції поблизу населеного пункту Березове (обстріл вівся з Донецька), Маринівка і на території аеропорту в Луганську.

Зі ствольної артилерії обстріляні три блок-поста сил АТО. Один з них (поблизу населеного пункту Іллінка) - з території Росії », - написав Тимчук.

«У зоні АТО, поза населених пунктів, працювала авіація і артилерія Збройних сил України. Льотчики здійснили 11 вильотів (з них 2 - медична евакуація). Артилерія здійснила 24 вогневих нальоти. Знищені жива сила і техніка терористів », - додав військовий експерт.

Пов`язані новини