Вночі бойовики відкрили вогонь по підконтрольному «ДНР» Комсомольську Донецької області, щоб дискредитувати сили АТО, повідомили у штабі.

«Вночі вони (бойовики – ред.) висувалися як можна ближче до наших позицій і вели вогонь по Комсомольську, роблячи вигляд, ніби саме українські військові обстрілюють підконтрольне терористам місто. Крім цього загарбники стріляли по Гранітному і Водяному», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, з 18:00 понеділка бойовики вели вогонь з артилерії, мінометів, озброєння танків, кулеметів і стрілецької зброї по військових у районі Авдіївки, Опитного, Пісків, Водяного, Верхньоторецького, Веселівки Другої, Новоласпи, Старогнатівки, Щастя.

Після півночі загарбники застосовували виключно 120-міліметрові міномети. Під вогонь потрапили Піски, Гранітне, Авдіївка. По Кам'янці стріляли також зі 152-міліметрової артилерії.

У напрямку Артемівська обстрілювали Лозове і Гранітне.

Зафіксовано один обстріл на Маріупольському напрямку – майже годину бойовики вели вогонь по Широкиному з 82-міліметрових мінометів, але, отримавши адекватну відповідь, попросили про перемир'я.

На Луганському напрямку чи не вперше не зафіксовано обстрілів.

Крім того, було помічено безпілотники в небі на маршрутах Сміливе-Кримське, Сміливе-Нижнє, Нижнє-Золоте, Маріуполь-Мілакіне, Фрунзе-Кримське, а також у небі над Широкиним.

Поділитись: