Бойовики здійснили цілеспрямований обстріл селища Виноградне, що у передмісті Маріуполя

Бойовики здійснили цілеспрямований обстріл селища Виноградне, що у передмісті Маріуполя. Про це повідомив Громадському прес-офіцер оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» Олександр Кіндсфатер.

За його словами, обстріл розпочався о 23 годині з напрямку окупованих населених пунктів Комінтернове і Заіченко. Бойовики вели вогонь з самохідних артилерійських установок калібром 122 мм. В результаті у Виноградному пошкоджено кілька будинків, електромережі, а також газопровід.

Повідомлення про людські жертви не надходили.

Оскільки населений пункт знаходиться на відстані 20 км від позицій ЗСУ, випадковість обстрілу виключається.

«Це цілеспрямована провокація з боку бойовиків. Вогонь вівся цілеспрямовано і безпосередньо по цьому населеному пункту з метою залякати мирне населення, здійснити психологічний тиск і дестабілізувати обстановку», — повідомив прес-офіцер.

пошкодження житлового будинку, dn.npu.gov.ua

Як повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції у Донецькій області, у селищі зафіксовано більше 10 попадань у житлові будинки центральної вулиці селища та споруди на острові Ялос, відключено газо- та електропостачання. 

Осколкові пошкодження отримали 4 будинки, споруди та газопровід. Без газу залишилися 600 домоволодінь.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань факт обстрілу внесено з кваліфікацією за ст. 258 ККУ «Терористичний акт».

«Сьогодні у Виноградному мешкає трохи більше 1,5 тисячі мешканців. У селищі працюють магазини, до школи ходять діти не лише з Виноградного, а й наближених до нього селищ, які долають кілометри та щодня минають блокпост, щоб дістатися навчального закладу.

2015-го цей невеличкий населений пункт вперше піддався ворожому артобстрілу.

І ось, коли населення трохи оговталося від війни та почало знову жити мирним життям, селище зазнало терористичного вогню. 19 жовтня після опівночі бойовики випустили снаряди по житлових будинках.

За два тижні житловий сектор Виноградного знову опинився під прицілом терористів», — йдеться у повідомленні.

Поділитись: