Війна

Бойовики планують повторити обстріл Красногорівки – глава поліції Донеччини

28 травня, 2017 15:50
Війна/Бойовики планують повторити обстріл Красногорівки – глава поліції Донеччини
Зберегти
Вигляд
Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

Поліція має інформацію про те, що бойовики планують повторити обстріл Красногорівки на Донеччині після 13-14 години 28 травня.

Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

За його словами, бойовики таким чином переслідують мету – залякування місцевого населення, дестабілізація ситуації в місті.

В коментарі Громадському речник АТО Антон Миронович сказав, що на даний момент українські представники Спільного центру з контролю і координації з питань припинення вогню на Донбасі разом із представниками ОБСЄ ведуть переговори із російською стороною СЦКК про недопущення повторного обстрілу міста.

Він також уточнив, що з 8 постраждалих від ранкового обстрілу 3 людей (2 жінок і одного чоловіка) було доставлено до лікарні. Інші 5 осіб – отримали незначні травми та від госпіталізації відмовились.

Наразі, за даними голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського під час ранкового обстрілу Красногорівки на 50% зруйновано лікарню, розбито дві карети «швидкої допомоги» і лікарняний автомобіль. Через пошкодження водоводу, більша частина міста залишились без води. Пошкоджено також міську каналізацію.

Нагадаємо, що внаслідок обстрілу зранку, 28 травня, поранено 8 мешканців Красногорівки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини