Війна

Бойовики тримають в заручниках чотирьох вболівальників луганської «Зорі»

Війна/Бойовики тримають в заручниках чотирьох вболівальників луганської «Зорі»
Зберегти
Вигляд

Бойовики самоназваної Луганської народної республіки тримають у полоні чотирьох вболівальників луганського футбольного клубу «Зоря».

Про це Громадському повідомила координаторка ініціативи Восток-SOS Юлія Красільникова.

Раніше повідомлялося про двох заручників. Один з них — Владислав Овчаренко, імена інших поки що не розголошуються.

«Зв’язку з Владиславом Овчаренком наразі немає. Щодо інших затриманих… Імена поки що ми не можемо називати, оскільки це не узгоджено з родинами, чи є в них зв’язок — не можемо сказати. Що стосується Владислава, то з моменту затримання не вдалося з ним зв’язатися, вони не знають в якому він стані, що з ним», — сказала Красильникова.

За словами Красильникової, питання їх обміну планують підняти на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську.

«Ми передали інформацію про затриманих Ірині Геращенко (уповноважений президента по мирному врегулюванню конфлікту на сході — ред.) і є підтвердження, що вона буде піднімати це питання в Мінську. І хлопців будуть подавати на обмін. Але наразі в самому Луганську ситуація не міняється, вони продовжують перебувати в полоні», — додала вона.

Ірина Геращенко раніше повідомила, що бойовики самоназваних республік продовжують незаконно утримувати 110 громадян України.  За її словами, звільнення заручників фактично заблоковано. 

Пов`язані новини