Війна

Бойовики вчинили стрілянину у присутності патруля місії ОБСЄ на Донбасі

29 березня, 2017 16:10
Війна/Бойовики вчинили стрілянину у присутності патруля місії ОБСЄ на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Бойовики самоназваної «ДНР» відкрили вогонь поблизу патруля Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі пострілами у повітря та грунт

Бойовики самоназваної «ДНР» вчинили стрілянину поблизу патруля Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це йдеться у звіті СММ.

Зазначається, що зранку 28 березня патруль СММ у складі 6 співробітників Місії на двох броньованих автомобілях під’їхав до комплексу, розташованого на східній околиці підконтрольного самоназваній «ДНР» населеного пункту Козацьке, що знаходиться в 36 км на північний схід від Маріуполя.

Коли патруль був на відстані приблизно 100 м від комплексу, озброєний бойовик «ДНР», який стояв за кілька метрів від спостерігачів, жестами наказав команді СММ зупинитися. Патруль зупинився, і спостерігачі побачили ще 8 озброєних бойовиків, які перебували біля однієї з будівель на території комплексу. Троє з них вирушили у напрямку патруля.

«За 30–40 м від команди СММ один із чоловіків агресивними жестами показав спостерігачам, щоб вони покинули цей район. Водночас він здійснив 3 постріли у повітря з автомата і потім ще 6 пострілів у ґрунт за кілька метрів від того місця, де він стояв і дивився в бік спостерігачів», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що команда СММ негайно розвернулася і, покидаючи це місце, почула ще 4 постріли й одну чергу зі стрілецької зброї. Патруль Місії благополучно повернувся до своєї бази в Маріуполі.

Місяць тому повідомлялося, що бойовики неподалік села Катеринівка Луганської області відкрили стрілянину у присутності представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини