Життя

Бойовики відкривають вогонь у Дебальцівському напрямку та готують провокації – прес-центр АТО

Життя/Бойовики відкривають вогонь у Дебальцівському напрямку та готують провокації – прес-центр АТО
Зберегти
Вигляд

З моменту оголошення режиму припинення вогню опівночі 15 лютого українські військові були декілька разів обстріляні бойовиками. Зокрема відкривався вогонь у Дебальцівському та Луганському напрямку.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Станом на 8.30 у Дебальцівському напрямку бойовики декілька разів відкривали вогонь з мінометів.

«Також, зранку бойовики під прикриттям танків і БМП чинять спроби штурмувати позиції сил АТО поблизу селища Чернухіно», – відзначили у відомстві.

У Луганському напрямку з мінометів обстріляли Тошківку.

Натомість до введення режиму перемир’я, бойовики вели найбільш інтенсивний вогонь за останні місяці.

«Загалом, до введення режиму припинення вогню ворог 167 разів обстріляв позиції сил АТО, а також мирні населені пункти. Терористи завдали 31 артилерійський удар. 38 разів обстріляли наші війська з мінометів, 26 разів - з «Градів», 6 – з танків», – повідомив речник прес-центру Анатолій Стельмах.

Як відзначається, наразі відомо про підготовку сепаратистами провокацій у Донецькій та Луганській областях з метою зриву режиму припинення вогню.

«З шостої ранку терористи ведуть вогонь по опорних пунктах та базових таборах українських сил на Дебальцівському напрямку. Також, бандформування передислоковують особовий склад та техніку з-під Горлівки, Вуглегірська, Вергулівка і Зоринськ до лінії розмежування», – заявив Стельмах.

Пов`язані новини