Життя

Бойовики відновлюють залізничні вузли в Дебальцевому та Іловайську – Тимчук

Життя/Бойовики відновлюють залізничні вузли в Дебальцевому та Іловайську – Тимчук
Зберегти
Вигляд

Бойовики активно відновлюють залізничні вузли в Дебальцевому та Іловайську Донецької області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє народний депутат, лідер гурту «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«На залізничних станціях Іловайськ і Дебальцеве противник продовжує ремонтно-відновлювальні роботи з метою збільшення пропускної здатності обох залізничних вузлів після численних ушкоджень, отриманих ними в результаті: у першому випадку – успішного ракетного удару українських військ, у другому – в результаті наполегливих зимових боїв за «Дебальцевський плацдарм», – написав Тимчук.

За його словами, серйозною проблемою для бойовиків залишається гостра нестача кваліфікованої робочої сили і рухомого ремонтного складу.

За його словами, серйозною проблемою для бойовиків залишається гостра нестача кваліфікованої робочої сили і рухомого ремонтного складу. Вони намагаються залучати до робіт фахівців і техніку з інших схожих сфер.

Тимчук зазначає, що крани, тягачі та ремонтне обладнання вилучається переважно з машинобудівних підприємств і місцевих автотранспортних майстерень.

Нагадаємо, на початку березня речник АТО Андрій Лисенко повідомив, що терористи відновили залізничний вузол у Дебальцевому і використовують його для поставок зброї.

Пов`язані новини