Війна

Бойовики вимагають допуску на підприємства на підконтрольних Україні територіях

1 березня, 2017 17:11
Війна/Бойовики вимагають допуску на підприємства на підконтрольних Україні територіях
Зберегти
Вигляд
Бойовики так званих «ЛНР» та «ДНР» вимагають візиту своїх представників на українські підприємства на підконтрольній Україні території.

Бойовики так званих «ЛНР» та «ДНР» вимагають візиту своїх представників на українські підприємства на підконтрольній Україні території.

Про це заявила представниця України в Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко.

«Сьогодні ОРДЛО заявили, що в рамках  «программы воссоединения народов Донбаса» вони тепер вимагають зворотній візит так званого «МНС і громадських організацій» на українські підприємства на підконтрольних територіях», — написала вона після зустрічі в Мінську.

За словами Геращенко, визнання Росією документів самоназваних республік є підґрунтям для «націоналізації» підприємств України на окупованих територіях Донбасу.

«Я звернула увагу ОБСЄ , що це створює підґрунтя для націоналізації українських підприємств. Представники ОРДЛО заявили, що на українських підприємствах на окупованих територіях введена «тимчасова адміністрація». Так сором'язливо вони називають націоналізацію української власності», — додала Геращенко.

Нагадаємо, що 1 березня «Укртелеком» припинив обслуговувати окуповані території Донеччини.

 Українські підприємства, розташовані на території самоназваних «ДНР» та «ЛНР», переходять під зовнішнє управління бойовиків.

28 лютого у Донецьку бойовики заблокували пункт гумштабу Ахметова.

Раніше ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про створення так званого «штабу контролю» за переведенням підприємств української юрисдикції під контроль сепаратистів до 1 березня.

10 лютого глава самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що підприємства, які перебувають на підконтрольній бойовикам території Луганської області, мають сплачувати податки до так званого «бюджету республіки».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини